Forum www.paragrafowegranie.fora.pl Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyGalerieZaloguj
Górnicza Dolina

 
Odpowiedz do tematu    Forum www.paragrafowegranie.fora.pl Strona Główna » Wasze gry paragrafowe Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Górnicza Dolina
Autor Wiadomość
Thorus




Dołączył: 04 Lis 2015
Posty: 8
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Post Górnicza Dolina
Poszukuje osoby chętnej do współpracy, która polegała by na pomocy w dokończeniu mojej gry paragrafowej. Gra inspirowana jest fabułą Gothica I. Niestety z braku czasu już od dawna nie udaje mi się jej dokończyć. Gra posiada obecnie 134 paragrafy. Na dole screen wersji pdf, w międzyczasie budowana jest też wersja HTML. Posyłam fotkę jak to wygląda jeśli będą chętni udostępnie więcej i obgadalibyśmy szczegółu.


Śro 11:02, 20 Lut 2019 Zobacz profil autora
Ardel




Dołączył: 14 Paź 2011
Posty: 89
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Post
Napisz coś więcej o tym, czego potrzebujesz od ewentualnych chętnych.
Śro 17:55, 20 Lut 2019 Zobacz profil autora
Thorus




Dołączył: 04 Lis 2015
Posty: 8
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Post
Kogoś kto mialby czas i ochote wspolnie ze mna skonczyc opowiadanie. Kompletnie nic zobowiązującego. Dalszy scenariusz i napisanie pozostalych paragrafow w efekcie mialo by dwoch autorow. Mam pod to wykupiona tez dodatkowa domene. Pisze roboczo w wordzie. Takze zadna fucha, praca dodatkowa. Nic z tych rzeczy. Szukam chetnego do skonczenia opowiadania wspolnie. Zaznaczam ze nie cbodzi mi o dopiecie tego na ostatni guzik przez kogosq. Po prostu raz ja raz ktos moglby poprowadzic fabule dalej tak az ogarniemy sensowne zakonczenie. Fabula dzieje sie kilka dni przed zrzucrniem do Gorniczej Doliny Bezimiennego. Chce utrzymac ten klimat postacie itp. ale akcja jest wymyslona nie odzwierciedla wcale losow bohatera w pelni nie mniej jednak imiona postaci, historia Gorniczej Doliny, przefmioty itp. staram sie zachowac.


Ostatnio zmieniony przez Thorus dnia Czw 13:30, 21 Lut 2019, w całości zmieniany 2 razy
Czw 13:20, 21 Lut 2019 Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum www.paragrafowegranie.fora.pl Strona Główna » Wasze gry paragrafowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Music Lyrics.
Regulamin